Лист гофрований полімерний 350343


Лист оцинкований гофрований 0,22 7-хв.-хвильовий (1,00 * 0,94) (можлива порізка по довжині замовника).

Швидка доставка! Полтава і область - від 100 гр. до 2,5 тонн.

Профнастил оцинкований з полімерним покриттям С-08 в наявності

ТОВ МФ "АСТРА" Виробник профнастилу, на ринку будівельних матеріалів України з 1992 року. Продукція типу профнастил широко застосовується для будівництва швидкомонтованих модульних конструкцій, різних павільйонів та інших промислових споруд і огорож.

Також профнастил застосовується для внутрішнього і зовнішнього оформлення будівель. Деякі види даного матеріалу застосовуються для виготовлення опалубки, під заливання бетоном фундаменту в будівництві приватних будинків. Профільований лист знайшов широке застосування в якості покрівельного матеріалу для житлових і виробничих будівель. Дуже добре підходить для влаштування тимчасових і постійних огорож, перегородок усередині приміщень. Останнім часом особливо набирає популярності паркан з профнастилу. Серед широкого асортименту будівельних матеріалів, облицювальний або покрівельний профнастил є найпопулярнішим за поєднанням ціна-якість.

Профнастил являє собою плоский гофрований лист металу. Для додання листу декоративних і антикорозійних властивостей, деякі листи мають над шаром цинку захисне полімерне покриття.

Профнастил з оцинкованим покриттям відмінно захищений від корозії та інших несприятливих погодних умов. Це холоднокатана листова сталь з трапецієподібної формою вигину, яка забезпечує листам особливу міцність і жорсткість. Оцинкований профнастил - різновид матеріалу, який володіє підвищеною стійкістю до зношування і стійкістю форми. Лист оцинкований володіє підвищеною стійкістю до різних атмосферних явищ. Висота оцинкованої листової сталі варіруется в залежності від товщини листа і області його застосування. Оцинкований профнастил ПС 10 має висоту хвилі 1 см, що істотно полегшує монтаж листа.

Купити профнастил в Полтаві можна за адресою вул. Ковпака, 57А, м. Полтава, 36007 Тел.: (0532) 519-579 Факс: (0532) 519-586 shop@astra.pl.ua

350343
64.54 грн.
лист.
0 кг.
RAL 6005
7-хв.
0.22 мм.
0.94 м/п.
1.00 м/п.
С-08
Вид№1
глянець
Китай