Можливість знизити собівартість проекту


Бізнес має бути вигідним. Тому, підписуючи з нами угоду про тривалу співпрацю, ти стаєш учасником спеціальної партнерської програми, що дозволить купувати будівельні матеріали за зниженими цінами та отримувати в якості винагороди приємні бонуси.

Власне виробництво і безкоштовна доставка по Україні


Наша компанія виготовляє продукцію різної номенклатури та у широкому асортименті з оптимальним співвідношенням ціна/якість. Тому ти зможеш задовольнити попит своїх клієнтів щонайповнішою мірою.
Крім того, всі турботи з доставки замовлення ми беремо на себе, адже доставимо будівельні матеріалі у будь-яку точку України безкоштовно.

 
 

Виконаємо будь-яке індивідуальне замовлення


Власні потужності та ресурси дозволяють нам не прив’язуватися до стандартних розмірів чи форм. Тому якщо ти маєш креслення чи навіть ескіз бажаного виробу, ми легко виконаємо таке замовлення для тебе — незалежно від обсягів та складності виконання. Для нас індивідуальні замовлення дійсно важливі, адже так на ділі можемо показати тобі, наскільки цінуємо нашу співпрацю.

Комплектація всією документацією


Успішний і чесний бізнес завжди вимагає неухильного дотримання правил і законів — стосовно клієнтів, працівників, партнерів, держави… Однак бувають випадки, коли документація губиться, псується через недбалість абощо. Тому ми не просто супроводжуємо кожне замовлення відповідною документацією у повному обсязі, але й надаємо до неї доступ в особистому кабінеті професіонала згідно з історією виконаних замовлень.

 
 

Особистий онлайн-кабінет


Наша співпраця має бути взаємовигідною, відкритою і добропорядною. Тому ми створили особистий кабінет професіонала, де ти можеш переглянути актуальні пропозиції та спеціальний прайс за зниженими цінами, всю історію і статус поточного замовлення, а також контролювати взаєморозрахунки і місцезнаходження товару. 

ТОП-товари завжди на складі


Аби ти міг отримати продукцію без зайвих затримок у часі на виробництво, ми турбуємося про те, щоб на складі завжди знаходилися наші ТОП-товари.


Виділіть текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.