Формуємо ринок будівельних матеріалів з 1992 року


Реалізовуючи сучасні методи планування, обліку і відвантаження, за більше як 25 років ми заслужили імідж надійного партнера й успішної фірми. Нашим дилерам ми пропонуємо окрему партнерську програму, що передбачає наявність власного онлайн-кабінету, спеціальних знижок і пропозицій, а також усебічну інформаційну підтримку упродовж всього періоду співпраці.

Власне виробництво і безкоштовна доставка по Україні


Наша компанія виготовляє продукцію різної номенклатури та у широкому асортименті з оптимальним співвідношенням ціна / якість. Тому ти зможеш задовольнити попит своїх клієнтів щонайповнішою мірою.
А всі турботи з доставки замовлення ми беремо на себе, адже спеціально для тебе – нашого партнера — ми доставимо будівельні матеріали у будь-яку точку України безкоштовно.

 
 

Надаємо повну інформаційну підтримку


Цінуючи партнерські відносини, ми забезпечимо тебе всією необхідною інформацією про продукцію, надамо електронні макети рекламних матеріалів і курс закритих консультацій по наповненню та просуванню твого сайту.
Крім того, турбуючись про взаємовигідну співпрацю і своєчасне інформування клієнтів про найсвіжіші новини, ми безкоштовно розмістимо твої контактні дані на теренах нашого сайту.

Демонстраційний стенд та зразки продукції


У народі кажуть: 100 разів почуй, 1 — побач. Саме це і важливо клієнтам — мати перед собою реальний зразок продукції, який можна буде перевірити вдома на якість та предмет того, як він виглядатиме та поводитиме себе у процесі експлуатації. Тож ми безкоштовно забезпечимо тебе всіма необхідними зразками та демонстраційними стендами.

 
 

Програма лояльності для дилерів


Ми націлені на те, щоб наша співпраця була обопільно вигідною та корисною. Тому розробили програму лояльності, що передбачає наявність особистого кабінету, де можна переглянути персональний прайс, актуальні залишки на складі, історію, статус поточного замовлення та всю супровідну документацію, контролювати взаєморозрахунки і місцезнаходження товару. 

ТОП-товари завжди на складі


Аби ти міг отримати продукцію без зайвих затримок в часі на виробництво, ми турбуємося про те, щоб на складі завжди знаходилися наші ТОП-товари.


Виділіть текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.