ДВП: "кому? зачем?"

717

Загальний огляд характеристик і переваг

 

      ДВП, або деревоволокниста плита, — будівельний матеріал, що складається з пресованого під високим тиском деревного волокна та різноманітних смол. Даний матеріал успішно застосовується і в меблевому виробництві, і в будівництві, і в ремонтних роботах: деревоволокнисті плити є хорошим листовим обшивним матеріалом для облицювання каркасних перегородок, стін і стель житлових приміщень, є незамінним при облаштуванні підлоги в якості підкладки під всі види покриття, у тому числі щитового і дощатої паркету, лінолеуму і синтетичних покриттів. Завдяки підвищеній міцності і водостійкості, деревоволокнисті плити незамінні при виробництві меблів і вбудованих шаф, використовуються в автомобільній промисловості, а також при виробництві пакувальної продукції.

      Плити деревоволокнисті виготовляються з деревини, відходів лісопильної і деревообробної промисловості, паперової макулатури. Деревний матеріал розщеплюється, а потім спресовується в плити і сушиться. При цьому беззаперечними перевагами ДВП є екологічність та широкий спектр застосування. А купуючи ДВП у ТОВ БФ «АСТРА», Ви отримаєте матеріал гарної якості та високої міцності при низькій ціні. У свою чергу, це дозволить Вам зекономити на витратах і заощадити кошти для подальшого будівництва.

      Але, попри загальний алгоритм виробництва та спільні вищезазначені параметри, вирізняють ДВП різних видів: напівтверді, тверді, надтверді, ізоляційні та ізоляційно-оздоблювальні. Окрім того, розрізняють також і два види виготовлення ДВП: при сухому способі у подрібнену деревину вводять 4-8% синтетичної смоли; при мокрому способі смолу не використовують. Варто зауважити, що в разі сухого способу волокниста маса повинна підсушитися, перед тим як потрапити під прес. Щодо волокнистої маси, вона може бути отримана також різними способами:

  •   термомеханічний — використовуючи дефібратори і рафінери;
  •   механічний з розломом на дефібрерах;
  •   хіміко-механічний перед розломом сировину вариться в лужних розчинах.

      Товщина та розміри деревоволокнистих плит можуть коливатися в широкому діапазоні. Тому пояснимо, для яких конкретних цілей підходять різні параметри ДВП. Так, товщина ДВП варіюється від 2,5 до 40 мм. Тобто, лист ДВП є доволі тонким. У плит малої і середньої щільності товщина найчастіше буває 8 мм, 12 мм, 16 мм або 25 мм і вони застосовуються, в основному, як ізоляційні матеріали. При цьому напівтверді плити можна знайти у варіантах 6, 8, 12 мм, тверді і надтверді ДВП випускаються в 2,5 мм, 3,2 мм, 4,5 мм і 6 мм. З них можна робити облицювання для стін і підлоги (щоправда, для підлоги бажано брати листи з підвищеними характеристиками гігроскопічності).

      Наразі Ви маєте можливість замовити ДВП шліфоване у розмірах 1220*2440 мм та 1220*2755 мм товщиною від 2,5 мм і 3,2 мм, а також ДВПО в розмірі 1700*2745 мм товщиною 2,5 мм і 3,2 мм.  Ви також можете звернутись до наших менеджерів, які абсолютно безкоштовно нададуть Вам кваліфіковану консультацію, допоможуть зорієнтуватися із необхідними матеріалами, повідомлять про наявність на складі, терміни виконання та доставки замовлення.

      Наша компанія перевозить плити відповідно до правил перевезення вантажів і обов'язковим запобіганням від атмосферних опадів і механічних пошкоджень. Якщо ж Ви плануєте придбати матеріали на складі (за адресою м. Полтава, вул. Ковпака, 57а) і самостійно організувати перевезення товару, розраховуйте, що в автомобіль типу TIR вміщується 15-28 пачок.

      Вважаємо за необхідне також нагадати Вам наступне: при зберіганні пачки укладають на піддони або бруси-підкладки висотою не більше 4,5 м. Плити, відповідно, необхідно зберігати в закритих приміщеннях при відносній вологості повітря не більше 70 % і температурі не вище 25°С.

 

      Якщо у Вас виникли додаткові запитання, звертайтесь по додаткову консультацію до наших менеджерів або телефонуйте за номерами, наведеними  нижче — ми будемо раді допомогти Вам! Дякуємо за довіру та Ваш вибір!


Виділіть текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.