Рулонна сталь

Один із пріоритетних напрямів діяльності ASTRA company - продаж тонколистової сталі в рулонах.
Область застосування і використання оцинкованої сталі і сталі з полімерним покриттям досить розгалужена: вона використовується як сировина для виготовлення профнастилу, металочерепиці, сендвіч-панелей, водостічних систем, профілю для монтажу гіпсокартонних систем, штампованих виробів тощо.

Ми пропонуємо:
• оцинковану сталь в рулонах;
• оцинковану сталь з полімерним покриттям в рулонах;
• оцинковану сталь з printech-покриттям в рулонах

Оцинкована сталь
Cталевий лист вкритий шаром цинку для захисту від впливу зовнішнього середовища.Має високу стійкість до корозії, ультрафіолетового випромінювання та механічного впливу.Має широку сферу застосування, у будівництві використовується для виготовлення металевих профілів, покрівельних матеріалів, водостічних систем,металочерепиці, профнастилу, огорож, сайдингу та багатьох інших будівельних матеріалів.
Сталь з полімерним покриттям
Лист оцинкованої сталі поґрунтований та покритий шаром полімерного матеріалу. Товщина полімерного покриття з шаром ґрунтовки складає 25-50 мкм. Це забезпечує високу стійкість до корозії, ультрафіолетового випромінювання, механічного впливу та перепадів температури середовища. Широко використовується для виготовлення покрівельних та оздоблювальних матеріалів: профнастилу, металочерепиці, сайдингу, фасадних касет і тощо
Сталь з printech-покриттям
Оцинкована сталь з нанесеним за допомогою технології фотоофсетного друку декоративного малюнку на основі поліестеру. Має підвищену стійкість до впливу середовища в порівнянні зі сталю з полімерним покриттям та більш привабливий зовнішній вигляд. Малюнок поверхні надає схожості з натуральними матеріалами, тому основна сфера використання – облицювальні та покрівельні матеріали: металосайдинг, блок-хайс, металочерепиця, тощо

Придбати запропоновані позиції можна безпосередньо на складі у м. Полтава за адресою вул. Ковпака, 57а або звернутися до наших менеджерів з приводу замовлення та доставки металу.
Що також важливо, реалізовуючи принцип клієнтоорієнтованості, ми доставимо ваше замовлення у будь-яку точку України в найкоротші терміни та за мінімальною ціною.

Ціна прямого постачальника, висока якість продукції, дотримання обумовлених термінів, відповідальне виконання взятих на себе зобов'язань - ось основні переваги партнерства з нами.

За детальною інформацією звертайтеся:
Телефон:
+38(067)535-32-59
+38(067)535-32-71
Електронна пошта
rulon@astra.pl.ua