АЛЮМІНІЄВІ КОМПОЗИТНІ ПАНЕЛІ (АКП) Albond®

Алюмінієві композитні панелі - це надсучасний облицювальний матеріал, який використовується для оформлення фасадів, декорування внутрішніх стін приміщення, створення цікавих дизайнерських рішень. Завдяки гнучкості матеріалу, за умови правильного розміщення пазів, можливо створити будь-яку форму.

АКП використовують на об'єктах комерційного призначення, для облицювання дачних будинків і заміських котеджів, для ремонту старих будівель, у декоруванні фасадів міських об'єктів (аеропортів, автовокзалів, стадіонів, автозаправних станцій, міських зупинок, станцій метро і т.д.)Будівлі з фасадами із АКП виглядають стильно та сучасно!

З АКП панелями дизайн не має кордонів!!!

ПЕРЕВАГИ

  • Має невелику вагу, тому легкий в транспортуванні, та монтажі. Не чинить великого навантаження на фасад будівлі.
  • Легко монтується. Не потребує спеціального обладнання, та додаткового навчання спеціалістів з монтажу.
  • Завдяки своїм характеристикам (гнучкості, еластичності, великій міцності), широкій кольоровій гамі, та прихованій системі кріплень панелі здатні задовольнити найрізноманітніші цілі проектування.
  • Високий рівень термостійкості (витримує від -50 до +80 С).
  • Завдяки покриттю PVDF - має ідеально рівну поверхню, та високу стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Не втрачає яскравість кольору і привабливість в будь-яких погодних умовах. Термін експлуатації не менше 50 років.
  • Порівняно із матеріалами з сталі і алюмінію має набагато більший показник звукоізоляції, та стійкість до вібрацій.
  • Коефіцієнт теплового розширення менше ніж аналогічний показник для чистого металу, що дозволяє звести до мінімуму межстикові допуски.
РОЗМІР ЛИСТА, мм ПОЗИЦІЯ ТОВЩИНА, мм
1250*3200 стандарт 4
1250* будь яка до 6000 під замовлення 4
1500* будь яка до 6000 під замовлення 4
ТИП ПОКРИТТЯ PVDF HDPE
СЕРІЯ 9000 7000
ТОВЩИНА МЕТАЛУ 0,5 0,4
ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН 20 15

АКП комплектуються АЛЮМІНІЄВИМ ПРОФІЛЕМ

Алюмінієвий профіль віиготовляється виключно з первинного алюмінію (сплав EN - AW - 6060, та EN - AW - 6063). Не піддається корозії, підвищуючи термін служби конструкції. Якість наших профілів вигідно відрізняється від китайських, та турецьких виробників.