Євроштахетник, як у сина маминої подруги

2260

 

Євроштахетник, або штахетник металевий, — оцинковані ламелі особливої геометрії з нанесеним на метал полімерним шаром. Завдяки своїй конструкції вони не перешкоджають вільному руху повітря на ділянці, мають дуже привабливий вигляд і не вимагають такого ретельного догляду, як дерев'яний паркан.

 

Характеристики

Євроштахетник являє собою смуги, виготовлені з вкритого полімером листа оцинкованого металу, шириною близько 10 см і 1,5-3 м завдовжки. Однак, за твоїм бажанням ми можемо індивідуально виготовити ламелі до 6 м включно! Даний матеріал є одним з найновіших і найпопулярніших. Він об'єднав у собі багато позитивних властивостей, завдяки яким його широко використовують в якості огорожі для приватних територій. Доступна ціна забезпечує стабільну популярність конструкцій з даного матеріалу. А універсальний характер дозволить гармонійно вписати його у будь-якого ландшафтного дизайну. Купити огорожу з євроштахетника у повній комплектації від виробника під ключ означає придбати надійну огороджу, що захищає від проникнення на приватну територію. Співпрацюючи з нами, ти також отримаєш гарантію на всі вироби власного виробництва.

При виробництві за основу береться гарячеоцинкований сталевий лист, що для забезпечення корозійної стійкості покривається декількома шарами синтетичних матеріалів:

 • ґрунтовка;
 • пасивуючий шар;
 • фарбування;
 • полімерне покриття.

Далі методом холодного прокату ми надаємо штахетнику відповідний геометричний профіль. Обрати колір готової продукції можна за палітрою RAL. Як аналог ми також пропонуємо декоративний євроштахетник з покриттям Printech, що імітує деревину (золотий дуб, світлий і темний дуб) чи камінь. При цьому вартість паркану з євроштахетника визначається розмірами і товщиною матеріалу.

Купити євроштахетник можна в нашому інтернет-магазині. Великий вибір різноманітних кольорів та якість продукції допоможе втілити в реальність найцікавіші дизайнерські рішення. Детально дізнатися про розміри, ціни, наявність або швидкість виготовлення євроштахетника допоможуть уважні консультанти нашої виставкової зали у м. Полтава на вул. Ковпака, 57А. Або у будні з 8:00 до 17:00 за телефоном +38(093)17-020-71.

Євроштахетник — міцний і довговічний матеріал, який не вимагає догляду і служить довгі роки — до 30 років. Процес монтажу простий, швидкий і «чистий». Тому паркани з металевого паркану завойовують все більшу популярність серед домовласників.

Огорожа з євроштахетника не створює враження замкнутого простору і не заважає сонячному світлу проникати на ділянку. При цьому огорожа зі штахетника захищає тебе і твій будинок від надто цікавих сусідів чи перехожих.

На відміну ж від дерев'яних парканів, які необхідно регулярно фарбувати, огорожі з металоштахетника не вибагливі: вони не вицвітають на сонці, не іржавіють, не бояться вологи, а фарба на них не відшаровується з часом.

До незаперечних переваг забору з євроштахетника слід віднести і його зовнішній вигляд. Такі огорожі акуратні і красиві, вони виглядають добре як самі по собі, так і в поєднанні з іншими матеріалами — нерідко їх встановлюють на цегляну або кам'яну основу, чергують з цегляними стовпами. При всіх цих перевагах ціна паркану з євроштахетника порівняно невелика.

 

 

Види євроштахетника

На ринку представлено досить велику різноманітність типів штахетинка, що відрізняються один від одного за:

 • способом виробництва: штучний штахетник, кожна планка якого виготовляються окремо, і євроштахетник з цільного листа профнастилу;
 • способом обробки країв: завальцовані (підігнутими в процесі надання профільного малюнка) або незавальцовані;
 • типом фарбування. Кращим вважається євроштахетник порошкового фарбування. Такий штахетник має однорідний колір з обох сторін пластини. Полімерне покриття також дуже красиво і довговічне, але якщо воно одностороннє, «виворіт» забору матиме непрезентабельний вигляд;
 • типом профілю. Найбільш поширеними є М- і П-подібні профілі. Також часто використовується і С-профіль, за рахунок прихованого способу кріплення пластин дозволяє створювати антивандальні огорожі. Цей тип обирають дачники, присадибні ділянки яких знаходяться на території, що не охороняються або слабо охоронюваних селищ;
 • колірним рішенням. Варіантів безліч, і вибір залежить від твоїх уподобань. Причому найбільш популярним є покриття, що імітує різні породи дерева.


Переваги штахетника

Паркани з євроштахетника ідеально підходять для огородження садів, газонів і квітників, дач і приватних будинків, їх також використовують для зонування присадибних ділянок. Значною популярністю користується принт, що імітує деревину. Тому що ззовні візуально нагадує огорожу з дерев'яного паркану. Висота огорожі з євроштахетника підбирається індивідуально. Він бездоганно підходить для обрамлення дачних і присадибних ділянок, виділення зон відпочинку, квітників і клумб. Фото красивих парканів з паркану ілюструють різні форми огороджувальних конструкцій.

Крім естетичного зовнішнього вигляду, паркани з металевого штахетнику мають цілий ряд істотних переваг:

Штахетник нашого виробництва має ряд переваг:

 • універсальність — огорожі можуть бути використані не лише для фіксування периметру присадибних ділянок та облаштування воріт, але й для огородження території адміністративних, виробничих і сільськогосподарських комплексів;
 • зручність транспортування та легкий монтаж, що не потребує додаткових знань і зусиль;
 • світло- та повітропроникність, що досягається особливою конструкцією ламелей;
 • огорожа з євроштахетника забезпечує хорошу циркуляцію повітря і проникнення сонячного світла на ґрунт і рослини;
 • практичність — на відміну від дерев'яного паркану не гниє і не руйнується під дією агресивних кліматичних факторів і не вимагає особливо ретельного догляду;
 • естетичність — охайні ламелі штахетника гармонійно вписуються в будь-який стиль;
 • довговічність і надійність — ми надаємо гарантію, що діє при умові дотримання експлуатаційних характеристик;
 • висока захисна функція — паркан може сягати до 6 м у висоту, виконані у формі вістря верхні кінці штахетника роблять важкодоступним подолання такого огородження;
 • широкий асортимент кольорів і фактур дозволяє витримати загальний стиль;
 • невисока вартість, адже ціна виробника позбавлена додаткової націнки посередника.

Більше того, аби задовольнити будь-яке бажання клієнта, ми виготовляємо під індивідуальне замовлення штахетник висотою від 1000 до 6000 мм. А сформувати його ти можеш як онлайн — в інтернет-магазині, так і безпосередньо у виставковій залі у м. Полтава за адресою вул. Ковпака, 57А, чи в телефонному режимі у свого персонального менеджера, який скоординує у виборі з огляду на потреби та фінансові можливості.

 

Сфера застосування

Окрім усіх названих переваг, штахетник має досить широкий спектр використання і тому часто виступає в ролі:

 • сучасного огородження заміських ділянок;
 • декоративної огорожі квітників, газонів, клумб, дерев і кущів, майданчиків для відпочинку, дитячих майданчиків і т.д .;
 • елементів декору для котеджів, літніх кафе, літніх майданчиків ресторанів і т.п.;
 • благоустрою дворів, місць відпочинку загального користування;
 • облаштування воріт, хвіртки;
 • зонування території.
 

Про особливості монтажу огорожі з євроштахетника читай незабаром у наступній статті. А поки завітай до нашої виставкової зали у м. Полтава на вул. Ковпака 57А, щоб наочно переконатися у його виключних перевагах. Ми чекаємо на тебе.

 


Виділіть текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.