Фізичним особам

 

Ти сам обираєш форму розрахунку


У житті кожного завжди є фінансові ризики, періоди злетів і падінь. Тому ми пропонуємо обрати таку систему розрахунку, яка буде для тебе комфортною і необтяжуючою.

Товари від виробника = економія


Ми забезпечуємо наших клієнтів профнастилом та добірними елементами власного виробництва у широкому асортименті кольорів і товщин. Для тебе це означає можливість придбати недорогі будівельні матеріали гарної якості без посередників, а отже, і без зайвих переплат.

 
 

Надаємо безкоштовні консультації, робимо заміри


Ми турбуємося про те, аби покупка онлайн приносила задоволення. Тому пропонуємо тобі розрахувати витрати матеріалів онлайн або зателефонувати нашим менеджерам, які дадуть відповідь на всі  запитання чи допоможуть із розрахунками. Так ти зможеш зекономити кошти для подальших покупок будівельних матеріалів у ТОВ БФ «АСТРА».

Особистий онлайн-кабінет


Ми прагнемо зробити процес онлайн-замовлення було легким, зрозумілим і зручним. Тому створили для тебе особистий кабінет, де можна переглянути всю історію, статус поточного замовлення та відслідкувати місцезнаходження товару.

 
 

Можливість зробити замовлення у зручний час


Маючи доступ до особистого кабінету, ти можеш легко сформувати власне замовлення у будь-який зручний для тебе час. А наші менеджери обов’язково оброблять його та передадуть у відділ комплектації замовлень, аби ти отримав його у найкоротші терміни.

Розіграші подарунків серед клієнтів


Наша команда любить радувати своїх клієнтів, тому ми проводимо різноманітні розіграші та акції серед клієнтів – як у соціальних мережах, так і в магазині. Тож підписуйся на наші сторінки у Facebook, Instagram, Google+ та Google Мій бізнес.


Виділіть текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.