Останні новини ТОВ БФ "АСТРА"


Багатопрофільна фірма «Астра» була заснована у 1992 році як постачальник імпортних будматеріалів на український ринок. З того часу ми пройшли шлях від невеликого підприємства роздрібної торгівлі до фірми, що займається оптовою торгівлею будматеріалами, і зарекомендували себе як надійний партнер для наших клієнтів.

На сьогоднішній день налагоджено прямі зв'язки з виробниками, реалізовано сучасні методи планування, обліку і відвантаження, які дозволяють нашим клієнтам легко та без зайвих витрат отримувати продукцію запропонованого асортименту у супроводі всієї необхідної технічної документації на об'єкти, придбані будівельні матеріали. А наявність складу, на якому зберігається повна номенклатура запропонованого товару, дозволяє максимально повно забезпечувати потреби широкого кола наших клієнтів у найкоротші терміни.

Розвиваючи відносини зі світовими виробниками і великими дистриб'юторами, ТОВ БФ «Астра» здійснює поставки широкого асортименту сучасних направляючих покрівельних гідроізоляційних матеріалів, грунтовок бітумних, мастик бітумно-каучукових марки Промізол. Лінійка офіційних поставок включає таких виробників. як Кроноспан, завод Мінеральні Води, Нижегородський картонно-руберойдовий завод, Балаклійський шиферний комбінат, завод «Промтех», «Промтек 2000», Кронопол, Корадо-Імпекс, Черкаський ДОК, Фанплит, Уніплит, Костопільському фанерний завод, Львівський фанерний завод, Вигода та ін.

За 25 років своєї діяльності компанія накопичила величезний досвід роботи як із закордонними постачальниками, так і зі споживачами. При цьому поставки можуть здійснюватися зі складу та на замовлення. А оскільки наші співробітники дуже уважно ставляться до потреб наших клієнтів і партнерів, для них створюються максимально зручні умови співпраці. що передбачать також наявність гнучкої системи знижок, акцій та спеціальних пропозицій.

Початкові знижки, залежно від кількості придбаних матеріалів, описані у прайс-листах. При постійній співпраці ми надамо Вам ще більш вигідні ціни. Наша фірма має власний парк вантажних автомобілів, що дозволяє нам здійснити своєчасну і недорогу доставку матеріалів.

 

Ви завжди знайдете в наявності продукцію наступного асортименту:

Уся продукуція пройшла перевірку часом. Матеріали торгової марки ПромІзол сертифіковані, нагороджені дипломами всеукраїнських та міжнародних виставок.

ТОВ БФ «АСТРА» є офіційним представником компанії Shandong Lantian Group, що виробляє сталь оцинковану і з полімерним покриттям в рулонах. Продукція компанії сертифікована на рівні європейської якості.

Компанія Shandong Lantian Group була заснована у 2001 році і сьогодні є одним із провідних виробників оцинкованої рулонної сталі у провінції Шаньдун, Китай. До складу компанії входять Shandong Lantian Steel Sheet Co., Ltd., Shandong Lantian Steel Structure Project Co., Ltd., Shandong Ruichen Industry & Trade Co., Ltd., Shandong Huayun New Materials Co., Ltd., Shandong Boxing Lantian Color Steel Industry & Trade Co., Ltd. і Huantai Yongxing Machinery Factory.

Їх виробничі потужності дозволяють щорічно випускати до 400 тис. тонн сталі оцинкованої в рулонах і 250 тис. тонн сталі оцинкованої з полімерним покриттям в рулонах. Заводи пройшли сертифікацію за системою ISO 9001:2008. Продукція компанії Shandong Lantian Group вже кілька років використовується на власних виробничих потужностях ТОВ БФ «АСТРА» і отримала позитивні відгуки у кінцевих споживачів.

Довгострокові взаємовигідні відносини вивели наші компанії на новий рівень співпраці, а саме оптові поставки рулонів сталі оцинкованої та з полімерним покриттям споживачам по всій території України.

Отримати інформацію по продукції, умовам співпраці та придбання Ви можете у менеджера вашого регіону.

Веб-сайт компанії Shandong Lantian Group: www.ltaaaaa.com


Менеджери нашої компанії професійно проконсультують Вас і допоможуть обрати найбільш вигідну пропозицію.


Ми пишаємося нашими співробітниками і

завжди раді бачити у своїй команді професіоналів

 

Заповнити анкету