Багатопрофільна Фірма «Астра» була заснована в 1992 році, як постачальник імпортних будматеріалів на український ринок. За ці роки ми пройшли шлях від невеликого підприємства роздрібної торгівлі до фірми, що займається оптовою торгівлею будматеріалами. За цей термін ми змогли зарекомендувати себе, як надійного партнера для наших клієнтів.

На сьогоднішній день налагоджені прямі зв'язки з виробниками, сучасні методи планування, обліку і відвантаження, які дозволяють нашим клієнтам без зайвих витрат набувати будь-які з пропонованих найменувань продукції, а також отримувати всю необхідну технічну документацію на об'єкти, куплені будівельні матеріали. Створення складу, на якому постійно присутня повна номенклатура товару, дозволяє максимально повно забезпечувати потреби широкого кола споживачів в найкоротші терміни.

Розвиваючи відносини з світовими виробниками і великими дистриб'юторами, «Астра» здійснює поставки широкого асортименту сучасних направляються покрівельних гідроізоляційних матеріалів, грунтовок бітумних, мастик бітумно-каучукових марки ПромІзол. Лінійка офіційних поставок включає таких виробників: Кроноспан, завод Мінеральні Води, Нижегородський картонно-руберойдовий завод, Балаклійський шиферний комбінат, завод «Промтех», «Промтек 2000», Кронопол, Корадо-Імпекс, Черкаський ДОК, Фанплит, Уніплит, Костопільському фанерний завод, Львівський фанерний завод, Вигода ...

За минулі роки в компанії накопичений величезний досвід роботи, як з закордонними постачальниками, так і з споживачами. Поставки можуть здійснюватися зі складу та на замовлення. Наші співробітники дуже уважно ставляться до будь-яких потреб наших клієнтів і партнерів, створюють для них максимально зручні умови співпраці.

Діє гнучка система знижок.

Початкові знижки, залежно від кількості придбаних матеріалів, описані в прайс-листах. При постійній співпраці, ми надамо Вам, ще вигідніші ціни. Наша фірма має власний парк вантажних автомобілів, що дозволяє нам здійснити своєчасну і недорогу доставку матеріалів.

 

Продукція яку ми постачаємо:

Завжди в наявності:

 • OSB, QSB;
 • Лист оцинкований прямий, гофрований;
 • Руберойд, євроруберойд ПромІзол, Техноніколь;
 • Бітум;
 • ДВП, ДСП, фанера;
 • Шифер;
 • Утеплювач;
 • Цвяхи;
 • Гіпсокартон;
 • Пінопласт;
 • Мастика;
 • Цемент;

Вся продукуція пройшла перевірку часом, матеріали торгової марки ПромІзол сертифіковані, нагороджені дипломами всеукраїнських та міжнародних виставок.

Компанія ТОВ БФ «АСТРА» є офіційним представником компанії Shandong Lantian Group на території України. Компанія Shandong Lantian Group виробляє оцинковану сталь і сталь з полімерним покриттям в рулонах. Продукція компанії сертифікована на рівні європейської якості.

Компанія Shandong Lantian Group була заснована в 2001 році і станом на 2017 рік є одним з провідних виробників оцинкованої рулонної сталі в провінції Шаньдун, Китай. До складу компанії входять Shandong Lantian Steel Sheet Co., Ltd., Shandong Lantian Steel Structure Project Co., Ltd., Shandong Ruichen Industry & Trade Co., Ltd., Shandong Huayun New Materials Co., Ltd., Shandong Boxing Lantian Color Steel Industry & Trade Co., Ltd. і Huantai Yongxing Machinery Factory. Виробничі потужності дозволяють щорічно випускати до 400 тис. тонн сталі оцинкованої в рулонах і 250 тис. тонн сталі оцинкованої з полімерним покриттям в рулонах. Заводи пройшли сертифікацію за системою ISO 9001:2008. Продукція компанії Shandong Lantian Group вже кілька років використовується на власних виробничих потужностях ТОВ БФ «АСТРА» і отримала позитивні відгуки у кінцевих споживачів.

Довгострокові взаємовигідні відносини вивели наші компанії на новий рівень співпраці, а саме оптові поставки рулонів сталі оцинкованої і з полімерним покриттям споживачам по всій території України.

Отримати інформацію по продукції, умовам співпраці та придбання Ви можете у менеджера вашого регіону.

Веб-сайт компанії Shandong Lantian Group: www.ltaaaaa.com


Менеджери нашої компанії професійно проконсультують Вас, складуть найбільш вигідну пропозицію, дадуть консультацію з технології та матеріалами.


Ми пишаємося своїми співробітниками і завжди раді бачити у своїй команді

Заповнити анкету