Багатопрофільна фірма «АСТРА» була заснована у 1992 році як постачальник імпортних будматеріалів на український ринок і з того часу пройшли шлях від невеликого підприємства роздрібної торгівлі до фірми, що займається оптовою торгівлею будматеріалами, і зарекомендувала себе як надійний партнер.
На сьогоднішній день налагоджено систему прямих зв'язків із виробниками, реалізовано сучасні методи планування, обліку і відвантаження, які дозволяють нашим клієнтам легко та без зайвих витрат отримувати продукцію запропонованого асортименту у супроводі всієї необхідної технічної документації на об'єкти, придбані будівельні матеріали.

За 25 років діяльності ми накопичили величезний досвід роботи як із закордонними постачальниками, так і зі споживачами, здійснюючи поставки як зі складу, так і на замовлення. А оскільки наші співробітники дуже уважно ставляться до потреб клієнтів і партнерів, компанія створює максимально зручні умови співпраці, що передбачать наявність системи акцій, знижок та спеціальних пропозицій.

Розвиваючи відносини зі світовими виробниками і великими дистриб'юторами, ТОВ БФ «АСТРА» здійснює поставки широкого асортименту сучасних наплавляючих покрівельних гідроізоляційних матеріалів, ґрунтовок бітумних, мастик бітумно-каучукових. Уся продукція пройшла перевірку часом, має відповідні сертифікати, дипломи всеукраїнських і міжнародних виставок. А наявність складів, де зберігається повна номенклатура запропонованого товару, та власного парку вантажних автомобілів дозволяють максимально повно забезпечувати потреби широкого кола наших клієнтів по всій Україні у найкоротші терміни.

ТОВ БФ «АСТРА» є також офіційним представником компанії Shandong Lantian Group, що виробляє сталь оцинковану і сталь з полімерним покриттям в рулонах. Продукція компанії відповідає за своїм рівнем європейській якості, а її заводи пройшли сертифікацію за системою ISO 9001:2008.

Заснована у 2001 році, компанія Shandong Lantian Group сьогодні є одним із провідних виробників оцинкованої рулонної сталі у провінції Шаньдун, Китай, виробничі потужності якої дозволяють щорічно випускати до 400 тис. тонн сталі оцинкованої в рулонах і 250 тис. тонн сталі оцинкованої з полімерним покриттям у рулонах.

Продукція Shandong Lantian Group вже кілька років використовується на власних виробничих потужностях ТОВ БФ «АСТРА» і отримала позитивні відгуки у кінцевих споживачів. А довгострокові взаємовигідні відносини вивели наші компанії на новий рівень співпраці, власне на оптові поставки рулонів сталі оцинкованої та з полімерним покриттям для споживачів по всій території України.

Отримати інформацію по продукції, умовам співпраці та придбання Ви можете у менеджера свого регіону.

Веб-сайт компанії Shandong Lantian Group: www.ltaaaaa.com


Менеджери нашої компанії професійно проконсультують Вас і допоможуть обрати найбільш вигідну пропозицію.

 

Ми пишаємося нашими співробітниками і завжди раді бачити у своїй команді професіоналів

 

Заповнити анкету