«АСТРА» була заснована у 1992 році як постачальник імпортних будматеріалів на український ринок і за цей час виросла до великої фірми, що займається оптовою торгівлею будматеріалами та має імідж надійного партнера.

 

За 26 років роботи ми накопичили величезний досвід співпраці із закордонними постачальниками та споживачами, здійснюючи поставки як зі складу, так і на замовлення. А оскільки наші співробітники дуже уважно ставляться до потреб клієнтів і партнерів, компанія створює максимально гнучку систему роботи, що передбачать наявність системи акцій, знижок та спеціальних пропозицій. Наразі ми маємо налагоджену систему прямих зв'язків із виробниками, а також реалізовуємо сучасні методи планування, обліку і відвантаження, які дозволяють нашим клієнтам легко та без зайвих витрат отримувати продукцію запропонованого асортименту у супроводі всієї необхідної технічної документації на об'єкти, придбані будівельні матеріали.

Розвиваючи відносини зі світовими виробниками і великими дистриб'юторами, ТОВ БФ «АСТРА» здійснює поставки широкого асортименту сучасних наплавляючих покрівельних гідроізоляційних матеріалів, ґрунтовок бітумних, мастик бітумно-каучукових. Уся продукція пройшла перевірку часом, має відповідні сертифікати, дипломи всеукраїнських і міжнародних виставок. А наявність складів, де зберігається повна номенклатура запропонованого товару, та власного парку вантажних автомобілів дозволяють максимально повно забезпечувати потреби широкого кола наших клієнтів по всій Україні у найкоротші терміни.

 

ТОВ БФ «АСТРА» є також офіційним представником компанії Shandong Lantian Group, що виробляє сталь оцинковану і сталь з полімерним покриттям в рулонах. Продукція компанії відповідає за своїм рівнем європейській якості, а її заводи пройшли сертифікацію за системою ISO 9001:2008.

Заснована у 2001 році, компанія Shandong Lantian Group сьогодні є одним із провідних виробників оцинкованої рулонної сталі у провінції Шаньдун, Китай, виробничі потужності якої дозволяють щорічно випускати до 400 тис. тонн сталі оцинкованої в рулонах і 250 тис. тонн сталі оцинкованої з полімерним покриттям у рулонах.

Продукція Shandong Lantian Group вже кілька років використовується на власних виробничих потужностях ТОВ БФ «АСТРА» і отримала позитивні відгуки у кінцевих споживачів. А довгострокові взаємовигідні відносини вивели наші компанії на новий рівень співпраці, власне на оптові поставки рулонів сталі оцинкованої та з полімерним покриттям для споживачів по всій території України.Отримати інформацію по продукції, умовам співпраці та придбання Ви можете у менеджера свого регіону.

Веб-сайт компанії Shandong Lantian Group: www.ltaaaaa.com


Менеджери нашої компанії професійно проконсультують Вас і допоможуть обрати найбільш вигідну пропозицію.

 

Ми пишаємося нашими співробітниками і завжди раді бачити у своїй команді професіоналів

 

Заповнити анкету