Astra Company - стратегічно-орієнтована компанія з високим рівнем соціальної відповідальності та більш як 25-ти річним досвідом господарювання на ринку будівельних матеріалів.

 
За роки тривалого існування нас незмінно продовжують обирати представники різних поколінь, адже власне виробництво, вигідні ціни, спеціальні пропозиції для дилерів і професіоналів, оптимальна якість і гарантія продукції, виважений ґудвіл і готові комплексні рішення залишаються безумовними перевагами для кожного.
 
А налагоджені прямі зв'язки з виробниками та сучасні реалізовані методи планування, обліку і відвантаження дозволяють нашим клієнтам і партнерам легко та без зайвих витрат отримувати продукцію запропонованого асортименту у супроводі всієї технічної документації. При цьому наявність складу, на якому зберігається повна номенклатура товару, дозволяє нам максимально повно забезпечувати ваші потреби у найкоротші терміни.
 
Ми продовжуємо розвиватися, адже відкриваємо нові напрями співпраці зі світовими виробниками і великими дистриб'юторами, здійснюємо поставки широкого асортименту сучасних наплавляючих покрівельних гідроізоляційних матеріалів, ґрунтовок бітумних, мастик бітумно-каучукових по всій території України.

 

Astra Company є також офіційним представником компанії Shandong Lantian Group, що виробляє сталь оцинковану і сталь з полімерним покриттям в рулонах. Продукція компанії відповідає за своїм рівнем європейській якості, а її заводи пройшли сертифікацію за системою ISO 9001:2008.

 

Заснована у 2001 році, компанія Shandong Lantian Group сьогодні є одним із провідних виробників оцинкованої рулонної сталі у провінції Шаньдун, Китай, виробничі потужності якої дозволяють щорічно випускати до 400 тис. тонн сталі оцинкованої в рулонах і 250 тис. тонн сталі оцинкованої з полімерним покриттям у рулонах.

 

Продукція Shandong Lantian Group вже кілька років використовується на власних виробничих потужностях ТОВ БФ «АСТРА» і отримала позитивні відгуки у кінцевих споживачів. А довгострокові взаємовигідні відносини вивели наші компанії на новий рівень співпраці, власне на оптові поставки рулонів сталі оцинкованої та з полімерним покриттям для споживачів по всій території України.


Отримати інформацію по продукції, умовам співпраці та придбання Ви можете у менеджера свого регіону.

Веб-сайт компанії Shandong Lantian Group: www.ltaaaaa.com


Менеджери нашої компанії професійно проконсультують Вас і допоможуть обрати найбільш вигідну пропозицію.

 

Ми пишаємося нашими співробітниками і завжди раді бачити у своїй команді професіоналів!

 

Заповнити анкету

 


Виділіть текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.