Продаж рулонів з оцинкованим, полімерним та Printech покриттям – один із пріоритетних напрямів діяльності нашої ASTRA company.

Область застосування і використання оцинкованої сталі і сталі з полімерним покриттям досить розгалужена: вона використовується як сировина для виготовлення профнастилу, металочерепиці, сендвіч-панелей, водостічних систем, профілю для монтажу гіпсокартонних систем, штампованих виробів тощо.

 

 

Широке поширення у різних сферах отримав штрипс – сталева стрічка, яка використовується у промисловій галузі, будівництві, виробництві меблів і навіть у медицині. Ми також надаємо послуги з рубки листа гільйотиною.

Ми пропонуємо рулонну сталь наступної гами кольорів за шкалою RAL та з наступними виходами, що наведені у відповідних блоках нижче.

Придбати запропоновані позиції можна безпосередньо на складі у м. Полтава за адресою вул. Ковпака, 57а або звернутися до наших менеджерів з приводу замовлення та доставки металу.

Що також важливо, реалізовуючи принцип клієнтоорієнтованості, ми доставимо ваше замовлення у будь-яку точку України в найкоротші терміни та за мінімальною ціною, адже маємо власний автопарк. Тому тобі не доведеться переплачувати і турбуватись про вчасність доставки замовлення.

Рулони оцинковані в ASTRA company поставляються одними з найбільших компаній у світі. А для кожного нашого клієнта ми можемо поставити всю необхідну продукцію як з нашої бази, так і організувати безпосередньо поставку оцинкованих рулонів до клієнта, адже покриття доставки охоплює територію всієї України (за тимчасовим виключенням деяких регіонів).

 

+38(067)535-32-59
‎+38(067)535-32-71

 


Виділіть текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.