Продаж рулонів з оцинкованим, полімерним та Printech покриттям – один із пріоритетних напрямів діяльності ТОВ БФ «АСТРА».

Область застосування і використання оцинкованої сталі і сталі з полімерним покриттям досить розгалужена: вона використовується як сировина для виготовлення профнастилу, металочерепиці, сендвіч-панелей, водостічних систем, профілю для монтажу гіпсокартонних систем, штампованих виробів тощо.

 

 

Широке поширення у різних сферах отримав штрипс – сталева стрічка, яка використовується у промисловій галузі, будівництві, виробництві меблів і навіть у медицині. ТОВ БФ «АСТРА» надає також послуги з рубки листа гільйотиною.

ТОВ БФ «АСТРА» пропонує рулонну сталь наступної гами кольорів за шкалою RAL та з наступними виходами, що наведені у відповідних блоках нижче.

Придбати запропоновані позиції можна безпосередньо на складі у м. Полтава за адресою вул. Ковпака, 57а, виставковій залу у Лубнах на просп. Володимирський, 220 або звернутися до наших менеджерів з приводу замовлення та доставки металу.

Що також важливо, реалізовуючи принцип клієнтоорієнтованості, ТОВ БФ «АСТРА» доставить ваше замовлення у будь-яку точку України в найкоротші терміни та за мінімальною ціною, адже має власний автопарк. Тому Вам не доведеться переплачувати і турбуватись про вчасність доставки замовлення.

ТОВ БФ «АСТРА» – МИ ЗАВЖДИ ПОРУЧ!

Рулон оцинкований у ТОВ БФ «АСТРА» поставляють одні з найбільших компаній у світі. А для кожного нашого клієнта ми завжди зможемо поставити всю необхідну продукцію як з нашої бази, так і організувати безпосередньо поставку оцинкованих рулонів до клієнта, адже покриття доставки охоплює територію всієї України (за тимчасовим виключенням нестабільних територій на Сході та АР Крим).

 

+38(067)535-32-59
‎+38(067)535-32-71