Що необхідно знати про металевий блок-хауз?

881

Поради від експерта

 

      Блок-хауз — це легкі металеві панелі, що використовуються для облицювання фасаду будівель, виконаних у стилях еко, кантрі, хай-тек, модерн, шале та інших. Унікальною особливістю блок-хаусу є його імітація під оциліндровані дерев'яні бруси. Такий аналог дерев'яних панелей є значно дешевшим за натуральний матеріал, що дозволяє нашим клієнтам зекономити на будівництві і при цьому отримати якісний результат — будинки, облицьовані блок-хаузом, виглядають дуже естетично, гармонійно вписуючись в обраний стиль екстер'єру будівлі.

      Придбати якісний блок-хауз за вигідною ціною можна у нашій компанії — ТОВ БФ «АСТРА». Привітні менеджери нададуть кваліфіковану консультацію та допоможуть тобі сформувати необхідне замовлення, обрати способи оплати та доставки. При цьому безперечною перевагою роботи із ТОВ БФ «АСТРА» є не лише доступна ціна, але й доставка у будь-яку точку України.

      Як і у випадку монтажу металопрофілю, блок-хауз вимагає попередньої обрешітки будівлі. Однак, на відміну від дерев'яного блок-хаузу, обрешітка може проводитися не дерев'яними брусками, а металевим профілем з кроком каркасу 35-40 см. Це значно спрощує та здешевлює будівництво. У випадку застосування П / Г-подібного профілю панель кріпиться саморізами, вкрученими у спеціальні монтажні отвори на панелі блок-хаузу.

      Панелі можна розташовувати як горизонтально, так і вертикально. Причому якщо панелі будуть розташовані горизонтально, то обрешітку монтують вертикально. Якщо ж Ви хочете отримати фасад із горизонтальним розташуванням бзлок-хаузу, то обрешітка, навпаки, кріпиться вертикально.

      Для посилення естетичного вигляду та цілісного завершення роботи над облицюванням фасаду необхідно придбати та застосовувати додаткові добірні елементи (на стиках і кутах обшивки).

      Блокауз з металу досягає максимальної схожості з блокаузом з натурального дерева за рахунок використання інноваційної технології нанесення покриття Printech методом офсетного друку. Фасад із металевого блокаусу буде слугувати, практично не змінюючи свій колір, не вимагаючи ремонту та не тріскаючись упродовж тривалого часу.

 

      Таким чином, основними перевагами металевого блок-хаузу є наступні:

  1. Імітація натурального дерева;
  2. Незначна вага;
  3. Низька вартість;
  4. Естетичність;
  5. Універсальність використання;
  6. Мінімум інструментів для монтажу;
  7. Широкі можливості для комбінування з іншими матеріалами;
  8. Легкість та швидкість монтажу незалежно від температурних умов;
  9. Відсутність необхідності в додатковій обробці.

 

      У разі необхідності отримання додаткової консультації телефонуйте за номерами, наведеними  нижче. Ми будемо раді допомогти Вам і відповісти на всі Ваші запитання! Дякуємо за довіру!