Що необхідно знати про металевий блок-хауз?

549

Поради від експерта

 

Блок-хауз — це легкі металеві панелі, що використовуються для облицювання фасаду будівель, виконаних у стилях еко, кантрі, хай-тек, модерн, шале та інших. Унікальною особливістю блок-хаусу є його імітація під оциліндровані дерев'яні бруси. Такий аналог дерев'яних панелей є значно дешевшим за натуральний матеріал, що дозволяє нашим клієнтам зекономити на будівництві і при цьому отримати якісний результат — будинки, облицьовані блок-хаусом, виглядають дуже естетично, гармонійно вписуючись в обраний стиль екстер'єру будівлі.

Придбати якісний блок-хаус за вигідною ціною можна у ТОВ БФ «АСТРА», привітні менеджери якої нададуть кваліфіковану консультацію та допоможуть сформувати необхідне замовлення, обрати способи оплати та доставки. При цьому безперечною перевагою роботи із ТОВ БФ «АСТРА» є не лише доступна ціна, але й доставка у будь-яку точку України.

Як і у випадку монтажу металопрофілю, блок-хаус вимагає попередньої обрешітки будівлі. Однак, на відміну від дерев'яного блок-хаусу, обрешітка може проводитися не дерев'яними брусками, а металевим профілем з кроком каркасу 35-40 см. Це значно спрощує та здешевшує будівництво. У випадку застосування П / Г-подібного профілю панель кріпиться саморізами, вкрученими у спеціальні монтажні отвори на панелі блок-хаусу.

Панелі можна розташовувати як горизонтально, так і вертикально. Причому якщо панелі будуть розташовані горизонтально, то обрешітку монтують вертикально. Якщо ж Ви хочете отримати фасад із горизонтальним розташуванням Блок-хаусу, то обрешітка, навпаки, кріпиться вертикально.

Для посилення естетичного вигляду та цілісного завершення роботи над облицюванням фасаду необхідно придбати та застосовувати додаткові добірні елементи (на стиках і кутах обшивки).

Блокаус з металу досягає максимальної схожості з блокаусом з натурального дерева за рахунок використання інноваційної технології нанесення покриття Printech методом офсетного друку. Фасад із металевого блокаусу буде слугувати, практично не змінюючи свій колір, не вимагаючи ремонту та не тріскаючись упродовж тривалого часу.

 

Таким чином, основними перевагами металевого блок-хаусу є наступні:

  1. Імітація натурального дерева;
  2. Незначна вага;
  3. Низька вартість;
  4. Естетичність;
  5. Універсальність використання;
  6. Мінімум інструментів для монтажу;
  7. Широкі можливості для комбінування з іншими матеріалами;
  8. Легкість та швидкість монтажу незалежно від температурних умов;
  9. Відсутність необхідності в додатковій обробці.

 

У разі необхідності отримання додаткової консультації телефонуйте за номерами, наведеними  нижче. Ми будемо раді допомогти Вам і відповісти на всі Ваші запитання! Дякуємо за довіру!


Телефон: +38(0532)519-579
Телефон: +38(093)170-23-75
Телефон: +38(050)450-82-11
Факс: +38(0532)519-586

Менеджери Полтавського регіону:

Вісич Вікторія +38(067)403-42-09
Гаврилко Інна +38(067)530-07-57
Костяний Сергій +38(067)508-56-98
Власенко Євгеній +38(067)531-25-35
Охріменко Дмитро +38(067)577-64-45
E-mail: shop@astra.pl.ua

Обрати інший регіон