Сучасні матеріали з дерева

1778

До Вашої уваги ДСП, ДВП і ОСБ від ТОВ БФ "АСТРА"!

Сучасні матеріали з дерева

 

      ДСП, або деревостружкові плити, — це широкозастосовуваний будівельний матеріал, що виготовляється високотемпературним пресуванням деревної стружки із додаванням сполучної компоненти. Найчастіше листи ДСП ламінують. Так, листи ламінованої деревостружкової плити (ЛДСП) використовують при виготовленні меблевих корпусів, полиць, а з неламінованого виконують обшивку стін, використовують в якості основи для перегородки або кладуть як підставу під килимове або лінолеумне покриття. Перевагами ДСП є легкість оброблення, тепло- та звукоізоляція.

 

 

      Так, у нашій компанії ТОВ БФ «АСТРА», зазвичай, можна знайти у наявності є ДСП шліфоване в розмірі 3500*1750 мм і товщиною 16 мм.

      ДВП це деревноволокнисті плити, при виготовленні яких застосовують вологе пресування рівномірно розмолотої маси деревної стружки, друзок та інших частинок зі сполучними компонентами. На відміну від ДСП, тут використовують не деревну стружку, а подрібнюють натуральну деревину до волоконного стану (тобто, коли вона стає схожою на вату).

      Однозначною перевагою ДВП від ТОВ БФ «АСТРА» є низька ціна при доволі високій міцності. Єдиною особливістю є вузька сфера застосування, що, втім, не пов'язано з його характеристиками і тому не може вважатися недоліком. Широкий асортимент листів ДВП, які пропонує ТОВ БФ «АСТРА», представлено наступним позиціями: ДВП шліфоване у розмірах 1220*2440 мм та 1220*2755 мм товщиною від 2,5 мм і 3,2 мм, а також ДВПО в розмірі 1700*2745 мм товщиною 2,5 мм і 3,2 мм.

      ОСБ це орієнтовано-стружковий блок, що є відносно новим на будівельному ринку продуктом. При виготовленні ОСБ деревина переробляється пресуванням прямокутних плоских стружок при високій температурі й тиску. У зовнішніх шарах стружки розташовані поздовжньо, а у внутрішніх — хрестоподібно. Це робить плиту особливо міцною. ОСБ ділиться на чотири класи за рівнем вологостійкості і міцності. Так, якщо ОСБ-1 застосовують тільки для обшивки стін у досить сухих приміщеннях, то ОСБ-4 можна використовувати навіть при підвищеній вологості. Особливо часто ОСБ використовують при зведенні малоповерхових каркасних будинків із сендвіч-панелей (за, так званою, «канадською технологією»).

 

 

      Купуючи листи ОСБ у ТОВ БФ «АСТРА», Ви можете бути певними у їх міцності, вологостійкості, гарній звукоізоляції та легкості оброблення. При цьому Ви маєте змогу придбати плити ОСБ розміром 2500*1250 мм товщиною 6 мм, 10 мм, 12 мм, 18 мм і 22 мм.

      Для того, аби допомогти Вам зробити найбільш вдалий з огляду на Ваші потреби вибір серед дерев'яних плит, що постійно є в асортименті ТОВ БФ «АСТРА», наводимо нижче порівняльну таблицю для листів ДСП, ДВП і ОСБ.

Таблиця — Порівняльна характеристика плит

Параметр ДСП ДВП ОСБ
 Тип плити стружкова волокниста    стружкова
 Стандартний розмір, мм 1750 х 3500 1220 х 2440 1250 х 2500
 Стандартна товщина, мм 16 2,5 — 3,2 — 5 6 — 22
 Щільність, кг/м³ 550 — 750 350 — 950 600 — 700
 Вологостійкість 20 % 20 %  33 %
 Набухання по товщині за 24 год 15 % 225 % 12 %
 Ізоляція звуко-, тепло- звуко-, тепло- тепло-
 Екологічність + ++ +++

 

      Для того ж, аби зорієнтувати Вас зі сферами використання і тим самим допомогти у виборі, ми пропонуємо Вашій увазі наступну таблицю.

Таблиця — Сфера застосування ДСП, ДВП і ОСБ

 Параметр ДСП ДВП ОСБ
 Виробництво мебелі + + +
 Кровельні роботи + - +
 Зведення стін - - +
 Внутрішні роботи +/- + -
 Зовнішні роботи + - +
 Укладення підлоги + + +
 Облицювальні роботи - + +

 

      Якщо у Вас виникли запитання, звертайтесь по додаткову онлайн-консультацію до наших менеджерів або телефонуйте за номерами, наведеними  нижче. Ми будемо раді допомогти Вам! Дякуємо за довіру та Ваш вибір!


Виділіть текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.