Огорожа з євроштахетника: як і нащо його встановлювати

2750

 

Євроштахетник, або штахетник металевий, — оцинковані ламелі особливої геометрії з нанесеним на метал полімерним шаром. Завдяки своїй конструкції вони не перешкоджають вільному руху повітря на ділянці, мають дуже привабливий вигляд і не вимагають такого ретельного догляду, як дерев'яний паркан. Детальніше про ключові характеристики та переваги євроштахетника ми писали у попередній статті. Далі ж розглянемо основні особливості зведення огорожі зі штахетника металевого.

 

Особливості зведення огорожі з євроштахетника

Огорожа з євроштахетника збирається за тим же принципом, що і дерев'яна: вертикальні стійки, поперечні горизонтальні напрямні та власне металеві ламелі штахетника. Огорожа може бути виконана в односторонньому варіанті або з обома лицьовими сторонами, де більш яскравий колір — з боку вулиці і більш спокійний тон — з внутрішньої сторони двору.

В якості опорних стійок для секцій паркану можна використовувати металеві, бетонні або дерев'яні стовпи. Якщо передбачається комбінувати металеву огорожу з цегляною або кам'яною кладкою, потрібне надійне підґрунтя з бетону або цегли. Така огорожа буде більш витратною, однак вона матиме більш солідний та естетичний вигляд.

Зекономити можна, використовуючи в якості опорних стійок металеву порожнисту трубу діаметром 0,6 м або профільну трубу квадратного чи прямокутного перерізу. Для надійності труби встановлюють в ґрунт і бетонують. Для напрямних підійдуть труби профільні з меншим перетином.

При облаштуванні огорожі з євроштахетника рекомендується використовувати будівельний рівень для визначення чіткої вертикалі і горизонталі використовуваних елементів. Від цього безпосередньо залежить міцність і зовнішній вигляд споруди.

Корисна порада! Залежно від загального стилю прибудинкової території, можна використовувати металеві ламелі з закругленими або загостреними верхніми торцями або укласти всі вертикальні елементи під горизонтальну декоративну планку у вигляді коника.

Надати огорожі з євроштахетника більш презентабельний вигляд можна за допомогою встановлення стовпів з цегли для забору. У цілому ж, процес монтажу огорожі з євроштахетника складається з кількох етапів:

 • встановлення опорних стовпів, зазвичай виконаних із профільної труби (хоча можливий варіант застосування і цегляних стовпів), на глибину 1,2 м, що при рихлому ґрунті зміцнюється бетоном. При цьому торці труб прикриваються пластиковими заглушками — це не дасть дощовій воді потрапити всередину;
 • встановлення поперечних труб, зварні шви яких маскуються за допомогою ґрунтовки і фарби;
 • монтаж воріт і хвіртки;
 • після установки несучих конструкцій євроштахетник кріпиться до каркасу заклепками або саморізами відповідного кольору. Існують відкритий і закритий способи кріплення. У першому випадку заклепки, якими кріпляться ламелі, видно, в другому вони приховані. Виробники рекомендують прикріплювати 9 панелей на 1 м паркану. Оптимальною вважається висота в 1,8-2,4 м. Існує кілька варіантів установки ламель — з проміжками близько 2 см і шахматкою (зазор між ламелями з одного боку лаги перекривається ламелі з іншого боку);
 • для краси можна доповнити паркан декоративною коньковою планкою.

Встановлення огорожі з євроштахетника не вимагає багато часу — зазвичай фахівці укладаються в 2 дні. Самостійний монтаж зазвичай займає вдвічі більше часу.

 

 

Нюанси вибору матеріалів для огорожі

Перед тим, як придбати всі комплектуючі для забору з євроштахетника, рекомендуємо ретельно виміряти периметр ділянки і розрахувати необхідну кількість елементів (або звернутися по допомогу до наших спеціалістів). Маючи на руках всі ці цифри, можна сміливо приступати до вибору — асортимент кольорів і товщин євроштахетника нашого виробництва дозволить обрати найбільш вдале рішення. Особливим попитом користуються класичні одноколірні ламелі. Останнє модне віяння — паркани з євроштахетника з покриттям, що імітує натуральне дерево. Будь-який із цих варіантів ти можеш придбати безпосередньо в інтернет-магазині у відповідній категорії товарів. Або зателефонувати за номером +38(067)402-59-87 — ми допоможемо обрати найбільш оптимальний варіант, виходячи саме з твоїх запитів і можливостей.

 

Огорожа з євроштахетника нашого виробництва — відмінний варіант огорожі для дому та дачі. Він не лише вигідно перевтілить ділянку, але і відмінно впишеться чи не  в будь-яке архітектурно-ландшафтне рішення. При цьому огорожа з такого штахетника не будує суцільну стіну, а створює ефект легкості.

 

Переваги огорожі з металевого штахетника:

 • універсальність — євроштахетник відмінно поєднується з цегляним і кам'яним оформленням, а також досить виграшно виглядає на металевих стовпах;
 • міцність — металевий паркан має високу міцність і стійкістю до зовнішнього впливу (дії сонця, опадів, незначного механічного впливу тощо);
 • довговічність — металевий штахетник виготовляється з високоякісної сталі із застосуванням спеціального декоративно-захисного покриття;
 • естетичність — євроштахетник ефектно виглядає, напевно, у будь-якому архітектурному ансамблі, у тому числі завдяки різноманіттю колірного оформлення;
 • портативність — металева огорожа легко піддається монтажу і транспортуванню;
 • оригінальність — можливість використання широких планок огорожі дозволяє створити стильну огорожу, яка приховує зовнішній вигляд ділянки від сторонніх очей.

 

Хочеш побачити його на власні очі? Тоді вирушай на вул. Ковпака, 57 А — з пн по сб наші двері відчинені для тебе! А якщо ти впевнений у виборі — купуй євроштахетник онлайн, заощаджуючи власний час та оптимізуючи  продуктивність упродовж дня.


Виділіть текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.