Тепер ми стали ще ближче до наших клієнтів і партнерів!!!

586

Цього тижня ТОВ БФ «Астра» розпочала свою активну співпрацю із Бітрікс24!

 

Для  Вас як наших клієнтів, партнерів чи гостей сайту це означає можливість отримання необхідної консультації в будь-який момент. Так, Вам у нагоді стануть цілодобова он-лайн підтримка та сервіс call-back, що дозволяє залишити заявку на зворотній дзвінок, і ми зателефонуємо Вам у робочі години впродовж 30 секунд із моменту її подання.

Що також важливо, наявність системи відкритих ліній та інтеграції із різноманітними додатками точно не залишить Ваші повідомлення, надіслані навіть із різних месенджерів і соціальних мереж, поза увагою менеджерів. Крім того, розпочавши роботу із певним менеджером нашої компанії, Ви і надалі будете співпрацювати з ним по Вашим майбутнім замовленням. Це полегшить Ваше взаємопорозуміння та допоможе більш швидко здійснювати замовлення і тим самим дозволить зекономити Ваш дорогоцінний час.

Наразі, продовжуючи корпоративну тенденцію розвитку, вдосконалення та інноваціності, ми розроблюємо комплекс нових рішень та застосунків, що полегшать Вашу роботу із нашим інтернет-магазином astra.pl.ua/shop де найближчим часом з‘явиться весь асортимент продукції ТОВ БФ «Астра» і, звісно, будуть відображені нові можливості!

Тож, ми націлені й надалі реалізовувати принцип клієнторінтованості, адже наше завдання – полегшити Вам роботу та позбавити від проблем у виборі та замовленні необхідних будівельних матеріалів. Тому чекайте на наші новини, де ми будемо обов‘язково інформувати Вас про найголовніше!


Виділіть текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.