Топ-10 книг про будівництво й ремонт (ч.1)

1203

Топ-10 книг про будівництво й ремонт (ч.1)

 

 

Без читання немає справжньої освіти,
немає і не може бути

Олександр Герцен

 

      Вівторок — це майже середа. А середа — привід радіти, адже половина тижня вже пройшла і очікувані вихідні зовсім скоро. Це означає, що можна відпочити, встигнути виконати плани, зустрітися з друзями, приділити час родині, подивитися фільм, почитати книги… Але довгоочікувані вихідні швидко минають. Відтак, головна задача кожного – відпочити з максимальною користю. І тому у переддень вихідних ми вирішили поділитися цікавими та корисними книгами, які допоможуть Вам у будівництві та ремонті, ознайомлять із сучасними техніками, традиційними та інноваційними методами й особливостями роботи з різними матеріалами.


      Редакційна колегія нашої ASTRA company обрала одні із найбільш повних видань, що відкривають завісу особливостей різноманітних технологічних процесів, містять цінні поради й підказки.

      Тож, перейдемо власне до першої п'ятірки рецензій нашої редколегії на #astrarecommends ТОП-10 книг.      1. Наша кодова назва   «Мій зможе» (И. Антонов «Большая книга дачного мастера»)

      Кожен із нас не раз мріяв про свій затишний куточок, який можна облаштувати саме так, як хотілося в юності – комфортно, у своєму стилі… Власне, так може виглядати Ваш дачний будинок, якщо Ви докладатимете максимум зусиль, аби реалізувати свою мрію! Допомогти із різного роду дачними справами і покликана дана книга. Адже в ній – поради з планування території, облаштування ділянки, зведення паркану, утеплення тощо.
      Доступ онлайн: https://books.google.com.ua/books?isbn=5457474771

 

      2. «Поради від батька сину» – М.Р. Миллер, Р. Миллер «Руководство по строительству каркасного дома и кровельным работам»

      Зазвичай, поради старшого покоління  починаєш цінувати лише з часом, коли і сам стаєш дорослим… І часто буває, що у тій чи іншій життєвій ситуації не вистачає саме мудрої поради батьків. Книга Міллерів – свого роду збірник порад батька синові у вигляді докладної та наочної методички по будівництву. Вона включає в себе опис і порядок зведення та оздоблення стін, прокладання підлоги, перекриття дахів із застосуванням рамних конструкцій,  що підкріплені детальними 450 ілюстраціями. Тому, якщо шукаєте збірник практичних інструкцій та рекомендацій, ця книга для Вас!
      Посилання: https://www.twirpx.com/file/1598809/

 

      3. «Не лише жінка, але і будівельник» Т. Плотникова, В. Крейс «Крыши и кровли своими руками»

      Книга, написана на тему будівництва жінкою, може викликати сумніви щодо експертності порад, які вона містить. Однак, читаючи даний посібник, Ви самі переконаєтеся у компетентності авторів, які детально викладають матеріал зрозумілою мовою. Ця книга допоможе вам розібратися в різноманітті будівельних матеріалів, щоб вибрати ідеально відповідне рішення для кожної конкретної ситуації. Покрокові інструкції, огляд матеріалів і необхідних інструментів допоможуть змонтувати не тільки красивий, але і надійний, довговічний дах, уникнути помилок і продовжити термін його експлуатації.
      Посилання: https://www.twirpx.com/file/1698543/

 

      4. «Сам собі будівельник»В.С. Андреев, А.Б. Преображенский «Крыши, кровли, мансарды и чердаки. Проектирование, монтаж»

      Максим Горький стверджував: «У кожній людині скрито мудру силу будівельника, і необхідно дати їй волю розвиватися та розквітати». Ми ж переконані, що мудро будувати можна не лише власне життя, але й стати гарним майстром у своєму будинку. А оскільки будинок – цілісна конструкція, кожний елемент якої варто продумувати до найменших дрібниць, аби не зіпсувати загальний вигляд будівлі, автори приділили суттєву увагу конструктивним особливостям та безпеці даху. Розвиваючи задану тематику, Андреєв та Преображенський детально описують види мансард, горищ, найкращі способи їх облаштування. Однак якщо власне будівництво Вас не цікавить, у даній книзі Ви знайдете і цінні поради з ремонту. Тому ми переконані, що видання буде однаково корисним як для тих, хто лише планує або веде будівництво, так і для тих, хто вже давно обжив свій будиночок і прагне зробити його ще більш затишним і безпечним.
      Посилання: https://www.twirpx.com/file/797088/

 

      5. «Жити, як у Канаді», або «Інструкція по монтажу будинків із SIP-панелей»

     Сьогодні, коли незалежно від сфери діяльності кожен намагається витратити найменше ресурсів при отриманні найбільш корисного результату, широкого поширення набуває канадська технологія будівництва, яка у порівнянні з цегляними будинками вирізняється меншим обсягом витрат і водночас характеризується високими показниками енергозбереження, теплоізоляції... Дана інструкція – саме про деталі будівництва за канадською технологією, що передбачає застосування так званих SIP-панелей. Що саме вони собою являють і як збудувати будинок, як у Канаді, читайте за посиланням:http://www.good-house.ru/zadmin_data/file.attach/456/montazh_sip.pdf


      І, зазвичай, наші читачі реагують тут так: «Ну і що там, кажете, далі? Кінець? Знову далі буде?! А не можна  дати мені все і одразу?» Можна! Тому ми винайшли надсекретну машину часу, що перенесе Вас у наступну статтю, яка лишень вийде у четвер… Але Ви… Ви маєте від нас подарунок — путівку у майбутнє і можете прочитати продовження зараз!

 


Виділіть текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.