Топ-10 книг про будівництво й ремонт (ч.2)

1698

Топ-10 книг про будівництво й ремонт (ч.2)

 

Книга — це мрія, яку ви тримаєте в руках

Ніл Гейман

 

      Сьогодні четвер, а, отже, вихідні ще ближче. Це означає, що можна відпочити, встигнути виконати плани, зустрітися з друзями, приділити час родині, подивитися фільм, почитати книги… Але довгоочікувані вихідні швидко минають. Відтак, головна задача кожного — відпочити з максимальною користю. І тому ми вирішили поділитися цікавими та корисними книгами, які допоможуть Вам у будівництві та ремонті, ознайомлять із сучасними техніками, традиційними та інноваційними методами й особливостями роботи з різними матеріалами.


      Редакційна колегія нашої  ASTRA company обрала одні із найбільш повних видань, що відкривають завісу особливостей різноманітних технологічних процесів, містять цінні поради й підказки.

      Тож, перейдемо власне до останньої п'ятірки рецензій нашої редколегії на #astrarecommends ТОП-10 книг.      6. «Що таке сайдинг і з чим його їдять» — А.А. Савельев «Сайдинг. Особенности установки»

Пригадуєте, як казали раніше батьки: пояснюй так, аби зрозуміла навіть дитина? Дана книга, здається, була написана саме відповідно до даного принципу, адже містить цікаву історію та детальну й вичерпну інструкцію по монтажу й ремонту сайдингу — вінілового, дерев’яного та цементного. А опис типових помилок встановлення сайдингу, що проілюстровані 110 зображеннями, допоможуть виконати роботи якомога якісніше, у відповідністю з правильною технологічною послідовністю фасадного облицювання.
      Посилання: http://padabum.com/d.php?id=30844

 

      7. «Вуличне вогнище: to be or not to be» (в оригіналі В.В. Селиван «Уличные очаги. Барбекю. Азиатские печи. Уличный камин»)

      Зізнайтесь, затишок у власному будинку асоціюється з каміном, біля якого так приємно погрітися у холодну погоду. Тож, чи варто відмовляти собі у мрії? Книга В.В. Селівана дає детальні покрокові інструкції, практичні поради і технологічні особливості будівництва вуличних вогнищ, а саме, барбекю, азіатські печі, вуличну російську піч та інші. Тому дане видання для тих, хто не боїться самотужки реалізувати мрію про затишні вечірні посиденьки з друзями на віранді біля вогнища, де можна не лише весело провести час, випити гарячу каву чи погрітися, але й приготувати смачну вечерю.
      Завантажити https://www.e-reading.club/book.php?book=134436      8. «А слона то я і не помітив» (И.Е. Рассказова «Фундамент и кладка»)

      Пам’ятаєте, у школі ми часто писали твори на літературу і починали їх словами про зерно, що проростає із насінини у рослину, або будинок, що починається з фундаменту? Можливо, тоді ці слова не мали для нас надто глибокого значення, але зараз ми розуміємо, наскільки вони життєві, адже фундамент дійсно та основа, без якої важко уявити міцний, безпечний будинок.
      Складаючись із двох частин, дана книга детально знайомить читача із видами фундаменту та правилами їх грамотного облаштування залежно від навантаження і типу ґрунту. Автор наводить також детальну конструкцію самої будівлі та описує матеріали, що використовуються при облаштуванні фундаменту і зведенні стін.
      Посилання: http://padabum.com/d.php?id=157112

 

      9. «Деревянный дом от мала до велика» Б. Ланге (назва настільки влучна, що альтернативна назва так і звучала б «від малого до великого»)

      Пригадайте, як Вам завжди радили у новій справі починати з малого. Так і Борис Ланге рекомендує будувати дерев’яний дім. Та окрім інструкцій і порад автор також цікаво описує історію дерев'яного будівництва як такого, зміну уявлень про роль та особливості його планування, характеризує сучасні архітектурні й конструктивні елементи дерев'яних будинків різного типу, правила заготовлення, зберігання, захисту й обробки деревини, а також наводить основні етапи будівництва.
      Що корисно, Борис Ланге наводить також детальні приклади проектів різних будинків, які дозволяють якнайкраще спланувати не лише саму архітектуру будинку, але і власне процес та особливості його зведення.
      Пряме посилання: http://science.totalarch.com/book/1262.rar      10. «Від А до Я» — С. А. Хворостухина «Строим дом. От фундамента до кровли»

      Кажуть, гарний будинок неможливо придбати його можна лише звести самому. Адже у будинок, який самотужки зводиться крок за кроком, завжди вкладається значно більше душі, тепла та любові, ніж у разі придбання готового рішення. І яким би зовнішньо привабливішим не був вже «готовий» будинок, побудований самотужки цінується набагато більше.
      Такий дім схожий на домашню випічку він завжди виконаний з душею, «враховує» всі бажання господарів, є дорогим і дуже рідним їх серцю. Здається, саме так розмірковувала С. А. Хворостухіна, працюючи над створенням своєї книги. Тому дане видання є не просто цікавим і корисним для «новачків» воно може допомогти навіть досвідченому майстру звести найкращий будинок, який буде максимально відповідати очікуванням та уявленням про ідеальний будинок.
      Пряме посилання: https://knigism.net/get/33926


      Сподіваємось, наш рейтинг #ТОП10 книг був для Вас корисним і Ви вже зберегли його, аби не загубити!


      Будемо раді Вашим відгукам і рекомендаціям стосовно книг, які стали Вам у нагоді і були цікавими та корисними! І, зазвичай, на цьому моменті наші читачі реагують тут так: «Тааак, ну з цим все добре і зрозуміло. Ну а початок де? Пряме посилання мені в адресну строку

      Повірте, все буде. І початок буде! Тому ми винайшли надсекретну машину часу, що перенесе Вас у минуле! Швидше клікайте мишкою на Ваш пропускний тунель, що дозволить прочитати першу частину статті! Але будьте обережні — не кожному вдалося вийти з просторово-часового континіуму!

 

 


Виділіть текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.