Напевно, усі ми прагнемо працювати у стратегічно-орієнтованій компанії з високим рівнем соціально-корпоративної відповідальності та дружньою родиною кваліфікованих спеціалістів. При цьому завжди є ті, хто переконують: таких компаній у нашій державі одиниці.

Можливо, і так. Тоді тобі точно пощастило знайти компанію, основою стратегічного розвитку якої є не лише економічна складова, але і соціальна. Тому що однаково турбуємось як про клієнтів, так і про персонал — ми постійно розвиваємося, слідкуючи за тенденціями світу та ринку будівельних матеріалів, зокрема, впроваджуємо нові методи роботи, стабільно і без затримок виплачуємо заробітну плату, як це і має бути за законодавством України, піклуємося про співробітників, слідкуючи за безпекою праці та злагодженість і взаєморозуміння в команді.

Запрошуємо до постійної співпраці!

Пропонуємо вигідну співпрацю вантажоперевізникам і транспортним компаніям з машинами на 8-22 т.

Гарантуємо щоденні маршрути та постійні замовлення, пропонуємо послуги експедиції та можливість підзаправки, підбираємо кругорейс і зворотні маршрути.

Актуальні вакансії:

Вимоги до кандидатів адміністративно-управлінського апарату:

• вища освіта;
• знання 1С;
• досвід роботи за спеціальністю від 2-х років;
• аналітичний склад розуму;
• сумлінність, порядність та відповідальність;
• високі комунікативні якості;
• відкритість намірів, чесність.
 

Досі думаєш, чому ми потрібні одне одному?
ASTRA company — інноваційна компанія, що більше 26-ти років розуміється у власній справі, щиро турбується про своїх працівників та здорову робочу атмосферу, має чітко визначені стратегічні орієнтири та досягає поставлених цілей!
Ти — наполеглива людина, що любить працювати, вміє досягати вершин і допоможе нам досягти нових стратегічних цілей!

Отримати більш детальну інформацію про відкриті вакансії можна:


.
.

 

 

 

 

 

 

 


Виділіть текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.