Відтепер працюємо і з європейським металом!

658


Метал U.S. Steel Košice є розробкою заводу U.S. Steel Košice — найбільшого металургійного комбінату у східній Словаччині, що входить у групу корпорацій United States Steel LLC та вважається одним з лідерів по розробці якісного європейського металу у середньому ціновому сегменті. Свідченням оригінальності та якості є маркування продукту, яке наноситься на зворотну сторону листа спеціальним лазерним пристроєм через кожні 1,5-2 м. Виробник гарантує безвідмовну експлуатацію металу упродовж 10 років, хоча по факту він служить набагато більше. Метал U.S. Steel Košice словацького виробництва має сертифікати, тому замовники можуть бути впевнені в якості.

Заявлена товщина сталі в 0,41 мм (за фактом 0,42-0,43 мм) із покриттям поліестер РЕ і матовий поліестер РЕМА є характерними показниками словацької продукції. Найбільш популярним фінішно-декоративним покриттям є поліестер РЕМА. Матове покриття робить листи шорсткими і надає їм благородності та дорожнечі в зовнішньому вигляді. Він стійкий до негативних впливів, добре протистоїть подряпинам. А згідно з європейським ГОСТом EN 10143/06 допуск по товщині складає 0,05 мм. Товщина покриття верхнього шару: 5 мк — ґрунт, 20 мк — фарба; нижній шар: 7 мк — фарбування (RAL 7032). При цьому кількість цинку, що запобігає появі корозії, — 140 г/м2 (за фактом, 140-180 г/м2). Цей показник є оптимальним для продукції даного сегменту та країни-виробника.

 

 Метал U.S.Steel Kosice

 

Метал U.S. Steel Košice з полімерним покриттям використовується для виробництва профнастилу, металочерепиці, металевого сайдингу, сендвіч-панелей і інших будівельних конструкцій і вирізняється такими характеристиками і перевагами:

  • спеціальна конструкційна марка сталі S250GD+Z призначена для будівельних конструкцій, тому має необхідну жорсткість і водночас легко профілюється;
  • велика товщина цинкового покриття (до 180 гр/м2) забезпечує високу корозійну стійкість;
  • антикорозійна стійкість матеріалу поєднується з високою якістю полімерного покриття за прийнятною ціною;
  • на відміну від китайського металу, не лише знаходиться у більш високому ціновому сегменті, але й має спеціальне маркування, що підтверджує високу якість;
  • естетичність та гармонійність із загальним архітектурним дизайном і стилем будівлі.
Де придбати?

- м. Полтава, вул. Ковпака, 57 а
- вікно онлайн-чату зліва            

 

Наразі ми реалізовуємо зі словацького металу матову металочерепицю. Такі вироби більш довговічні та якісніші за аналоги з китайської сталі. А оскільки форма металочерепиці, яку ми пропонуємо клієнтам, нагадує класичну середземноморську натуральну черепицю, що виготовляється з обпаленої глини, дана продукція користується популярністю. Тому, очікуючи посилений, жвавий попит на дану позицію, ми закупили велику партію словацького металу від U.S. Steel Košice. Бо турбуємось, аби кожен наш клієнт залишався максимально задоволеним і не витрачав час на очікування своїх матеріалів.

А якщо ти плануєш масштабне будівництво — потурбуйся про те, аби встигнути придбати метал із однієї партії, щоб відтінки листів одного RALу співпадали навіть до напівтону. Тому замовляй у вікні чат-боту, що знаходиться внизу сторінки зліва, або телефонуй за номерами, наведеними нижче!

 


Виділіть текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.