Застосування CD- і UD-профілю у будівництві

155

До Вашої уваги CD-, UD-профіль власного виробництва

Застосування CD- і UD-профілю у будівництві

 

CD- та UD-профіль — типи металевого профілю, що виконуються з оцинкованого штрипса способом холодного прокату і характеризуються легкістю, жорсткістю, міцністю і надійністю водночас. За своєю сутністю вони є елементами будівельно-оздоблювальних конструкцій, що застосовуються, переважно, для монтажу каркасу навісних стель та обшивки стін як житлових і громадських, так і промислових та сільськогосподарських будівель. Їх також часто використовують і при монтажі гіпсокартонних перегородок, однак більш технологічно правильно застосовувати для цих цілей спеціальні CW- та UW-профілі. При цьому профілі CD і CW є несучими, або основними, а UD та UW — направляючими

Стандартна довжина CD- та UD-профілю сягає 3000 мм та 4000 мм. А завдяки їх оптимально підібраним розмірам простір використовується найбільш раціонально та економно — при роботі у приміщеннях будь-якого розміру відходів практично не залишається.

Придбати профілі CD-60 та UD-27 товщинами 0,36 мм, 0,39 мм власного виробництва у ТОВ БФ «АСТРА» можна у м. Полтава за адресою вул. Ковпака, 57а, у м. Лубни на просп. Володимирському, 220 або замовити у наших менеджерів, обговоривши всі нюанси, деталі оплати та доставки. Якщо Ви потребуєте профіль інших параметрів, ми виготовимо його під замовлення!

CD-60 застосовується як основний профіль для створення гіпсокартонних конструкцій, а також при обшивці стель і стін гіпсокартоном, що «йде» від підлоги до стелі. Профіль має С-подібну форму з вигнутими всередину краями для посилення жорсткості самого профілю, адже має витримувати значні навантаження. Параметри даного типу профілю відповідають розміру 60х27 мм. Кріплення CD-60 до несучої основи (перекриття) здійснюється за допомогою спеціальних підвісів, основними серед яких є підвіс прямий і підвіс із затиском. Прямий підвіс кріпиться на профілі за допомогою саморізів. Широка стінка слугує зручною основою для кріплення гіпсокартонних листів з використанням спеціальних з'єднувачів. Профіль CD-60 дозволяє провести нескладний монтаж каркасу необхідної конструкції з мінімальними витратами часу.

Направляючий профіль UD-27 слугує для фіксації несучого профілю і являє собою горизонтальну направляючу, в яку у процесі роботи вставляють несучий CD-профіль. Їх фіксація, відповідно, здійснюються шляхом прикручування профілей саморізами ТЕХ, які також називають блохами. Розміри UD-профілю — 28х22 мм. Профіль створений з тонкої сталевої стрічки за допомогою сучасного профілегнучого обладнання. UD-профіль підходить також для каркасних перегородок і облицювань в будівлях. Крім цього, профілю UD-28 віддається перевага в разі облицювання конструкцій, розроблених на основі листів і суперлистів Кнауф, адже виступає в ролі направляючого елемента для несучих профілів відповідних розмірів.

При цьому для монтажу навісних стель також знадобляться такі комплектуючі, як одно- та дворівневий з'єднувач CD-профілей, прямий підвіс, підвіс анкерний (підвіс з тягою), подовжувач CD-профілю та кутовий з'єднувач CD-профілей.

Якщо у Вас виникли запитання, звертайтесь по додаткову консультацію до наших менеджерів або телефонуйте за номерами, наведеними  нижче. Ми будемо раді допомогти Вам! Дякуємо за довіру та Ваш вибір!

 


Телефон: (0532) 519-579
Телефон: (093) 170-23-75
Телефон: (050) 450-82-11
Факс: (0532) 519-586

Менеджери Полтавського регіону:

Вісич Вікторія (067) 403-42-09
Гаврилко Інна (067) 530-07-57
Костяний Сергій (067) 508-56-98
Власенко Євгеній (067) 531-25-35
Охріменко Дмитро (067) 577-64-45
E-mail: shop@astra.pl.ua

Обрати інший регіон