Застосування CD- і UD-профілю у будівництві

1412

До Вашої уваги CD-, UD-профіль власного виробництва

Застосування CD- і UD-профілю у будівництві

 

      CD- та UD-профіль — типи металевого профілю, що виконуються з оцинкованого штрипса способом холодного прокату і характеризуються легкістю, жорсткістю, міцністю і надійністю водночас. За своєю сутністю вони є елементами будівельно-оздоблювальних конструкцій, що застосовуються, переважно, для монтажу каркасу навісних стель та обшивки стін як житлових і громадських, так і промислових та сільськогосподарських будівель. Їх також часто використовують і при монтажі гіпсокартонних перегородок, однак більш технологічно правильно застосовувати для цих цілей спеціальні CW- та UW-профілі. При цьому профілі CD і CW є несучими, або основними, а UD та UW — направляючими

      Стандартна довжина CD- та UD-профілю сягає 3000 мм та 4000 мм. А завдяки їх оптимально підібраним розмірам простір використовується найбільш раціонально та економно — при роботі у приміщеннях будь-якого розміру відходів практично не залишається.

      Придбати профілі CD-60 та UD-28 товщинами 0,36 мм, 0,39 мм власного виробництва можна у нашій компанії ТОВ БФ «АСТРА» у м. Полтава за адресою вул. Ковпака, 57а та у м. Лубни на просп. Володимирському, 220 або замовити у наших менеджерів, обговоривши всі нюанси, деталі оплати та доставки. Ви також можете написати у вікно- чат-боту, що знаходиться внизу зліва і ми миттєво дамо відповідь.

      Якщо Ви потребуєте профіль інших параметрів, ми виготовимо його під замовлення!

      CD-60 застосовується як основний профіль для створення гіпсокартонних конструкцій, а також при обшивці стель і стін гіпсокартоном, що «йде» від підлоги до стелі. Профіль має С-подібну форму з вигнутими всередину краями для посилення жорсткості самого профілю, адже має витримувати значні навантаження. Параметри даного типу профілю відповідають розміру 60х27 мм. Кріплення CD-60 до несучої основи (перекриття) здійснюється за допомогою спеціальних підвісів, основними серед яких є підвіс прямий і підвіс із затиском. Прямий підвіс кріпиться на профілі за допомогою саморізів. Широка стінка слугує зручною основою для кріплення гіпсокартонних листів з використанням спеціальних з'єднувачів. Профіль CD-60 дозволяє провести нескладний монтаж каркасу необхідної конструкції з мінімальними витратами часу.

      Направляючий профіль UD-28 слугує для фіксації несучого профілю і являє собою горизонтальну направляючу, в яку у процесі роботи вставляють несучий CD-профіль. Їх фіксація, відповідно, здійснюються шляхом прикручування профілей саморізами ТЕХ, які також називають блохами. Розміри UD-профілю — 28х22 мм. Профіль створений з тонкої сталевої стрічки за допомогою сучасного профілегнучого обладнання. UD-профіль підходить також для каркасних перегородок і облицювань в будівлях. Крім цього, профілю UD-28 віддається перевага в разі облицювання конструкцій, розроблених на основі листів і суперлистів Кнауф, адже виступає в ролі направляючого елемента для несучих профілів відповідних розмірів.

      При цьому для монтажу навісних стель також знадобляться такі комплектуючі, як одно- та дворівневий з'єднувач CD-профілей, прямий підвіс, підвіс анкерний (підвіс з тягою), подовжувач CD-профілю та кутовий з'єднувач CD-профілей.

     

      Якщо у Вас виникли запитання, звертайтесь по додаткову консультацію до наших менеджерів або телефонуйте за номерами, наведеними  нижче. Ми будемо раді допомогти Вам! Дякуємо за довіру та Ваш вибір!

 


Виділіть текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.